Veshja e pompave te benxines me llamarin dhe alk..

Shitet nga: driiton ktasniqi 10 Shk 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Të tjera
Ponimi pimpave te benxines me kostuksjone metalit dhe veshja pimpave me albon dhe llamarin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim