Bejm rregullimin e oborreve me kocka

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: KOPSHTI A&B 12 Pri 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejm rregullimin e oborreve ne menyr profesionale me pervoj shum vjeqare ne Gjermani dhe Kosov...
per më shum info kontaktoni ne Nr tel 044254613...
Viber +38649623383
Firma "KOPSHTI" Damanek me pronar Mifail Kastrati...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim