Huj per vesht

Shitet nga: Nisret 10 Shk 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Shes hujt per veshte apo per pem jan tè gatshem per pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim