NNSH OLTI Peisazh Rregullim te oborreve

Shitet nga: "NNSH OLTI Peisazh" 18 Nën 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bëjmë rregullimin e oborreve me Kubza (kocka), me pllaka, me rrasa. Gjithashtu ne i bëjme edhe rregullimin e kanalizimeve te oborreve. Gjithashtu ne kujdesmi për rregullimin e parkut në oborrin tuaj, e shumë punë të tjera që hyn brenda oborrit.
Kryejmë pun edhe me mini bager si: rrafshimin e oborreve, hekjen e dheut, hapjen e kanalizimieve, hapjen e temelave te shpive, hapjen e kanaleve për ujsjellës, hapjën e temelave të mureve të oborreve etj.
PUNE ME QMIME TE VOLITSHME!
Mund të na kontaktoni në këta numra të telefonit: 044280473, 044662347, 049702310.
Kontakti permea internetit, permea Viberit; +37744280473
Email: oltipeisazh@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim