Dyert ne Shitje

Shitet nga: Kujtim 08 Pri 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Dyert ne Shitje ne Gjendje te Regullt 1 Vjet te Perdoren
dyert te drurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim