KOMPANIA-EXTRA.E.SPECIALIZUAR-,PËR-PASTRIM-SHTEP..

Shitet nga: ARIAN-O45-405531 12 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
KOMPANIA -EXTRA E SPECIALIZUAR PËR PASTRIM.-OBJEKTEVE LOKALEVE SHTEPIVE LARIJEN E GEJAVE[kauqat] BEJM MONTIM -BLLOBEKAVE[tapeta -shtepive lokaeve] ME -SHAMPONA (BARI) NGA -GJERMONIJA -BËJM LARIJEN E KONFORIT VETURAVE [tapacirat ulse etj.] .ME QMIME ME TË VOLISHEM NË RAJON. - JU MIR PRESIM - NR,045- 40 55 31 - 049-7140 60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim