ZOGJ qelim direkt bleni nga inkubatori

Shitet nga: afrim Sot 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Të tjera
Duke filluar nga muaji mars kemi zogj te racav te ndryshme te katunit nga nji ditor deri ne dy ja or,si dhe nga janari i vitit 2018 fillojm me prodhimin , perzierjen e koncentratit per zoj te mishit si dhe per zogza vojse deri ne perfundim si dhe per pula vojse deri ne fund te ciklit te vojtimit, koncentrat me 23 proteinasuperstarter, me 22 proteina starter me 19 proteina rover dhe me 17 proteina finì shet , si dhe koncentrat per zogza vojse me 20 proteina nga Java e 1-4 dhe deri ne fund te rritjes, si dhe per pula vojse deri ne fund te prodhimit .tel per kontakt 044-149-510 si dhe viber apo vatssapp ju mirpres Afrimi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim