qymyr druri

Shitet nga: shaqa 05 Sht 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Të tjera
Shesim qemyr druri me thas dhe refuz kocka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim