transport

Shitet nga: erhan 31 Mar 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejme transportimin e makinerive si kamiona, autobusa etj nga Europa ne Kosove. Posedoj patent shofer dhe pasaporte te Maqedonise dhe nuk kam nevoje per vize.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim