Mixer per brum dhe mish

Shitet nga: Elvis 11 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Mixer per brum dhe perzierje te mishit , e ardhur nga Gjermania .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim