Shtylla betoni per vreshta pemishte dhe rethoje

Shitet nga: haxhibeqiri 31 Tet 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Prodhojm shtylla te betonit per vreshta pemishte dhe rethoje me dimenzione te ndrushme po ashtu bejm edhe transporti dhe montimin e tyre gjindemi ne rahovec ne maxhistralen malishev xerxe
Dimenzione:4.00m8x8
3.50m8x8
3.00m8x8
2.80m8x8
2.60m8x8
2.60m8x7
2.00m8x7
1.50m8x7

Viber:+37744848387 049 848 387
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim