LR HEALTH & BEAUTY RAHOVEC KERKON PUNETOR

Shitet nga: lr 08 Pri 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Të tjera
Të nderuar, Kompania  LR Health & Beauty Systems GmbH me seli në Gjermani ofron mundësin e bashkëpunimit me të gjithë të interesuarit të cilët dëshirojnë të fitojnë të hyra shtesë apo edhe të kenë punë primare e cila sjell mjaftë të hyra dhe kryesisht bazohet në shitje TË DREJTPËRDREJTA,
VIBER : +37744826862
Cilat janë përparëset nga ky model i shitjes:

Produkte ekskluzive
Mundësi shitje dhe zhvillimi biznesi
Nuk ka rrezik
Menaxhim i kohës
Fillim krahas një pune tjetër
Mundësi të barabarta
KUSHTE TË DREJTA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim