Radio per vetur tip pioner PIONIER

Shitet nga: Leonard morina 14 Dhj 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Muzikë
Radio eshte ne gjendje te rregullt punon ne te gjitha funksionet qe ka,cd,usb,etj
Normal i hiqet perparsja e radios per arsyen e shmangejes nga vjedhja e mundshme,dhe shitet me qmim te volitshem
Ju mirpresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim