Radio tip sharp me dy kaseta,tri cd,+fm stereo.

Shitet nga: Astrit 01 Dhj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Muzikë
Radio ka vetem nje defekt te cogel ne cd,kurse ne kaseta punon mir,dhe radio,,,por nuk kam zvoshnik per të,,,qmimi i volitshem per info me te hollsishme thirrni edhe ne viber,+37744425809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim