dynacord

Shitet nga: enis 22 Qer 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Muzikë
jap zerim me qira per muzik live
1 sistem Dynacord varline VL 4 basa VL 2 satalita 212 dhe 2 satalita 152 2Slleva LX 3000 dhe 2200 Crosover 260
mikseta 3 - 16 kanal

2. Xa2 4 F20 dhe 2 F12 slleva 2 copa sl 2400 crosover 600 dhe 2 satalita d-lite 15-3 mikseta 2 16 kanal

3. basa 4 copa corusline 4 copa d-lite dhe 2 copa
corusline 15 2 dhe mikseta 3 - 10 kanal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim