Kompujtera Komplet

Shitet nga: Edmond 12 Sht 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Kompjutera desktop
6 Kompujtera komplet se bashku me te gjitha pjese perberese te nje kompjuteri,Monitor,Shtepize,Maus,Tastature,Ndegjojse,Tavoline dhe Karrige.
Poashtu bashke me kompjutera komplet vijne 3 shtepiza,dy tavolina,Switcha,kabllat e rrjetit,modema dhe shume cka tjeter.
Shume te pershtatshem per Call Center.Ngase kane qene ta Call Center me heret,me incizime dhe programe.Na kontaktoni per me shume informata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim