kompjuter

Shitet nga: qamil hoxha 26 Dhj 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuter ne gjendje te rregullt. 1 vjet garancion. Vjen me maus,tastier,degjueset,mikrofon etj. I ardhur nga Gjermania vetem 2 jav eshte perdorur dhe i marrur direkt prej firmes DELL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim