sony

Shitet nga: valmir 22 Jan 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes 4 sony plajsteshen dy komplet si .tv 32inch tavolin komod dhe ulse etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim