3 Lloptop i5 dhe 2 copa Intel Core Duo

Shitet nga: bedri 10 Sht 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes 3 lloptopa i5 Lenovo, Ram 2 giga
shes 1 lloptop Intel Core Duo tochscreen, ram 2 giga
Lloptopa kane ardhe nga zvicra dhe jane ne gjendje te rregullt (nuk kane Hardisk) kane adapter.
Hardisk per keta lloptop jane 1.8 inq ssd
Cmimi per cope 100 euro

Shes edhe 3 lloptop i5 Lenovo me defekt 2 copa e kane ekranin e demtum por punojne ne rregulle, e nje tjeter nuk po starton. cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim