HP PAVILION DV7 intel core i7 17.3" screen

Shitet nga: Valon 28 Nën 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Lap Top/Notebook
LAPTOP HP PAVILION DV7t
CPU: INTER(R) CORE(TM) i7 CPU Q740 @1.73 GHz WITH TURBO SPEED MAX. 2.93GHz QUAD CORE 8 THREADS, 6GB RAM, 640HDD, Graphics: ATI MOBILITY RADEON HP 5000 SERIES, Front Camera, microphone, SD CARD Reader, USB Ports, WiFi
Pjese e ndare e numrave ne tastature
Ekrani:17.3" HD + LED HP BRIGHTVIEW DISPLAY, Widescreed 1920x1080 resolution

I pershtatshem per te gjitha kategori te perdorimit: Programe te arkitektures, dizajnit dhe lojra.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim