Lloptop

Shitet nga: shani 27 Jan 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Fujitsu loptop esht ne gjendje shum te rregullt punon pa problem ne te gjitha programet asht me kamer arsye qe e shes esht qe muka bo bajat kompjuteri.
,pres vetem bleres serios ju pershendes loptopi asht ky nfoto te dhenat ika ne foto tgjitha assht edhe full Hd 3D dhe 4D per filma dhe lojera lidhet me qdo lloj TV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim