SHES LAPTOP HP WINDOS 7

Shitet nga: bardheci 12 Shk 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SHES LAPTOP WINDOS 7 SHUM I RUJTUN DHE SHUM NE GJENDJE TE MIRE TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJN NE NUMRAT E TELEFONIT NE WIBER OSE WATS UP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim