i7 | HP Pavilion | DV7 i7 | 17.3"

Shitet nga: Valon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Lap Top/Notebook
LAPTOP HP PAVILION DV7 Architecture and Gaming (i ardhur nga SHBA),
-Ekrani: 17.3" HD + LED BRIGHTVIEW DISPLAY
-Procesori: INTER(R) CORE(TM) i7 CPU Q740 @1.73 GHz WITH TURBO SPEED MAX. 2.93GHz QUAD CORE DHE 8 THREADS (8 X 2.93GHz
- 6GB RAM
- 640GB HDD
- Graphics: ATI MOBILITY RADEON HP 5000 SERIES UP TO 4GB
- KAMERA DHE MIKROFONI I INTEGRUAR
- WiFi
- SD CARD Reader etj.
- Shume i pershtatshem per programe te dizajnit, arkitektures, lojerave dhe atyre qe kerkojne performance me te larte (extrem).
- Tranportin mund ta bej ne Prishtine, Prizren, Ferizaj, Gjakove, Peje, Suhareke, Malisheve etj.
Kontakt; +37744 229 893 dhe 049 69 50 50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim