toshiba satellit

Shitet nga: adi 19 Mar 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes toshiba satellit me 2 gb ram dhe dhe 4 berthama 1,6, disck D 100 gb, disck C 100gb etje eshte ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim