Play station 3

Shitet nga: xxxxx. 04 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Rahovec
Esht me multiman gjithsej 9 lojra dy dorza dhe 1 kabell hdmi
Army of two
Battlefield 4
Blur
Call of duty black ops 2
Fifa 2016
Fight night
James bond golden eye
Pes 2013
Gta5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim