Playstation 2 me qip

Shitet nga: Adriatik Morina 24 Shk 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Rahovec
Shes Playstation 2 me qip (i pranon cd fallc) me dy gjestika , me dy memorie (32 dhe 16 GB) dhe me 5 CD origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim