Playstation 2

Shitet nga: Florent 21 Gsh 01:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Rahovec
Shes Playstation 2 se bashku me nje Joystick dhe disa cd (Pes 2014, Conflict global terror e disa te tjera). Playstation punon shumë mire dhe nuk ka asnje defekt. Pranon cd fallco. Mund te me kontaktoni ne viber: +38649239450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim