Shes 2 PSP (play station portable)

Shitet nga: Edison Berisha 28 Dhj 07:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Rahovec
Shes 2 psp. Psp e zezë nuk mbushet me rrym(eshte e prishur) por mund ta perdorni per pjese kurse e bardha eshte shum pak e perdorur. Te dyja jan te ardhura nga zvicrra bashk me keto do merrni edhe cd
"Fifa 08" "Grand Turismo" "Radge Racer 2" "Dragon Ball Z Shin Bodukai" dhe nje filem "Christmas with the Kranks"
Per me shume informata
Mobile : 049-305-631
Viber : +386 49 305 631
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim