Shitet PlayStation3

Shitet nga: Albert 15 Sht 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Rahovec
posedon 5lojra qe mund ti shihni ne foto, vetem black ops II i ka hak 30euro
mundeni me kontaktu ne viber dhe whats app
PS3 osht i ardhun prej zvicrre
2joystick
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim