Sony Playstation2

Shitet nga: Loris Moleri 11 Shk 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sony Playstation 2 oshtt me gjendje shum te miir osht e ardhur prej Zvicrre oshtt pak e perdoren si dhe jan edhe disa Cd-ja per Sony, ose Bojm ndrrim me naj telefon.! Per me shum info na kontaktoni: +377 44 657 352
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim