Sony

Shitet nga: Petrit 02 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Rahovec
Shes PS3 ne gjendje te rregullt me nje konzoll ka dhe 3 cd fifa 2014 e etj ka gjitha kabllot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim