ps4

Shitet nga: id 19 Jan 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Rahovec
Oferta Promo Blej 2 merrni 1 falas Brand New Original

Ne jemi te specializuar në shpërndarjen e elektronikës: të tilla si e reja të iPhone, iPad,
MacBook, Samsung, Digital Cameras, Apple origjinale iPhone 6 dhe 6 Plus-128 GB / 64 GB Fabrika Lexuara .. dhe laptopë, lojra, instrument muzikor, Baby endacak etj ............... .............................


Objektivi ynë është që të zhvillojë marrëdhënie afatgjata me klientët tanë. Për të bërë këtë vazhdimisht ekzistuese ofrojmë klientëve tanë produkte të reja harton avancuar, dhe inovacionet patentuar kështu që ata mund të qëndrojnë në krye të tregjeve të tyre. ....................


Të gjitha të produktit më poshtë janë krejt të re dhe vjen me një minimum prej 12 muaj garanci ndërkombëtare dhe politikën e kthimit ..


më kontaktoni për më shumë informacion ::


Skype: trade.view2

Email: tradeviewltd002@outlook.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim