Radio tip sharp,me 3cd,2kaseta+fm stereo

Shitet nga: Astrit 29 Shk 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Zvoshnik nuk ka,dhe ka nje defekt tvogel se nuk i lexon cd,jat
Tjerat i ka kret ok
Ka digitron,ka sistem alarmi,programim kyqje,shkyqje,dhe asht stabile gjat luajtjes se rrymes...
Ju mirpresim edhe ne viber,tango,whats app,messenger etj
Flm per bleresit serioz,rrespekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim