Studio ,radio tip sharp me tri cd,dy kaseta

Shitet nga: Astrit 04 Jan 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Ka fm stereo radio,dhe kurdisje alarmi,eshte stand by power,dhe shum e ruajtur,dhe komode
Verejtje,,,radio ka vetem nje defekt ne cd,dhe nuk posedoj zvoshnik per te,
tjerat i ka ok,dhe gjithashtu ka digitron per komandim...
Jumirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim