AIWA AV X-100

Shitet nga: Jahja 25 Sht 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Zmadhues posedon 4x 100 W , dy zvuqnika nga 16 om dhe nje subwoofer. Dy kanale per Heimkino. Posedon radio.
Cmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim