Ev

Shitet nga: ev 18 Jan 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shiten 4 basa Ev 18 edhe 2 satelita ev 15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim