Kutia per cd Golf 4

Shitet nga: Golfi 20 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet kutia per cd radion nuk e kom esht nga gjermania ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim