Radio

Shitet nga: ali 12 Shk 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radio ne gjendje te rregullt radio posedon CD. VIBER. +37744924135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim