Zmadhues zeri

Shitet nga: leo 20 Shk 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet fushterka apo zmadhuesja e zerit e sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje prefekte me garancion e firmes JBL me kater hymje dhe kater dalje qmimi 150 euro i padiskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim