dynacord corus line 3 sistem

Shitet nga: enisi 20 Gsh 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes 2 basa 2 satalita 3 sistem firma dynacord sa jan arll nga gjermanija jan shum te mir jan te rujtun
Viber +37744351889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim