muzik

Shitet nga: leoo 14 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet muzika ne gjendje prefekte per ma shum info 045576720 qmimi i padiskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim