Dynacord

Shitet nga: enis 16 Dhj 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Të tjera
shes 2 basa F8 dhe 2 satalita F150 dynacord jan orgjnal te garantune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim