Radio tip sharp,dhe cd,rom per kompjuter

Shitet nga: Astrit 29 Dhj 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Të tjera
Cd ram per kopjim cd,jash,dhe studio tip sharp
Studio nuk ka zvoshnik,dhe ka nje defekt tvogel ne cd,por eshte e ruajtur,komode.
Qmimi vetem i radios eshte 15€me cd ram kushton 20€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim