dj per dasma dhe ahengje familiare

Shitet nga: dj 07 Shk 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Të tjera
dj per dasma dhe ahengje familiare
per me shum info kontaktoni: 049884722 por luteni pas ores 13:00 deri 20:00
DJ ENSAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim