Cd rom qe kopjon kenge,foto,dhe video,eshte multi

Shitet nga: astrit kabashi 10 Mar 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Rahovec
shes ket cd rom per shtepiz komjuteri,e cila asht multi recorder,inqizon kopjon kenge foto,dhe video ne cd,,,e kam bler 25,ero,po e shes 15,ero,por per bleresa serioz ka marrveshje qmimi,eshte ne gjendje te rregullt,dhe montohet leht ne kompjuter,dhe vet instalohet ne program,,,ju mirpresim,ne kta numra,,,vala,,,044425809,dhe ne viber ,,,049391788,ju faleminderit ,rrespekt per thirrjet...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim