Monitor ,tastjer,maus

Shitet nga: Florian 08 Dhj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Rahovec
Shes monitor AOC dhe SIEMENS gjithashtu dhe tastjer,maus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim