Monitor flat ose plazma 14 inch

Shitet nga: Urim 27 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Rahovec
monitori eshte i ardhun nga zvicrra i perdorin atje , punon super vjen bashk me kabllo te rrymes deh VGA kabllome qmim tvolitshem pres bleres serioz contakto ne viber dhe whatsapp : +37744291881
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim