Pjes te ndryshme per kompjuter dhe llaptop .Vibe..

Shitet nga: Urim 24 Krr 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 EUR   35 EUR

Komuna: Rahovec
qmimi per te gjitha vetem 50 euuro ....! !
Shes 7 ram memory per pentium 3 dhe 4 me mdhesi prej 128 dhe 256

, 1 ram memory ddr 256
.
, 2 ram memorz ddr per laptop 256 mb
.
, ni ram memory SD Ram 512 mb
Dy Cartel TE wifis ( wireles ) per laptop Nje intel dhe tjetra Atheros
.
Dy kartela te zerit per Pc njera Soundblaster Live , Dhe tjetra Genius
.
3 kartel grafike Per pc Nvidia geforce mx 400 64 mb , nvidia ge force 2 c328. nvidia ge froce 2 32 mb

Dy HDD per laptop 40 Gb
.
Dy HDD per pc njeri 80 GB dhe tjetri 40 gb
.
.
.Dy dvd rom + cd writer per aptop TOSHIBA dhe HP
.
.
.Te gjitha keto kapin vleren 31.99 euro por nese i merrni te gjitha ka zbritje te madh , , ju mirpres Per info 044291881 Viber ose Edhe ne FB https://www.facebook.com/liverpool.2011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim