Ram Memory Per LLop-top dhe Computer

Shitet nga: Toni 11 Maj 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Rahovec
Shes Ram Memory Per LLop-top dhe Computer Jane te ardhura nga Anglia dhe jane pak te Perdorura.
LLoptop 1GB Dhe 512Mb.
Lloptop 128MB Dhe 512MB.
Lloptop 1GB qmimi 11 Euro.
Lloptop 512MB qmimi 9 Euro
Computer 128MB qmimi 5 Euro
Computer 512MB qmimi 7 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim