Shtepize Siemens Esprimo Pentium 4

Shitet nga: Adriatik Morina 16 Shk 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shes Siemens Esprimo
Pentium 4
Memorie 80 GB
Shpejtesia 1 GB
Me dy berthama
Cmimi 50 E

Poashtu e shes edhe monitorin e holle 40 E
Testature + Degjuese + Maus me wifi + Mikrofon 15 E
Zhveshnik per kompjuter 5 E
Printer (Fax , fotokopje , skaner) color ngjyrat i ka te reja , + dy rezerve ngjyr e zeze 70 E i sapo ardhur nga Austria
Tavolina per kompjuter 15 E
Playstation 2 me dy gjestika me qip (i pranon cd fallc) me dy memorie (32 dhe 16 GB) me 5 CD origjinale 80 E
WLAN 15 E

Krejt komplet i jap per 250 Euro, Cmimi i padiskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim